ویزای کادر درمان

با توجه به چشم انداز  توسعه عمان تا سال 2040 و افزایش جمعیت این کشور و سرعت بالای ساخت بیمارستان ها و کلینیک های تخصصی نیاز به کادر درمان و پزشکی در این کشور روز به روز افزایش می یابد .

نزدیکی کشور عمان به ایران ،  شاخص نرخ بیکاری پایین %3.8 ، تعادل بین کار و زندگی ، نزدیکی فرهنگی و دینی و ارزش پول این کشور به عنوان  سومین پول با ارزش  دنیا باعث شده بازار کار این کشور جذابیت بالایی برای هموطنان و به ویژه گروه پزشکان و پرستاران ایجاد کرده است.

گروه پزشکان و پرستاران متقاضی باید جهت کار درعمان پروسه دریافت مجوز از وزارت بهداشت عمان را سپری نمایند این پروسه شامل 3 مرحله می شود

1.دیتا فلو DATA FLOW

در این مرحله مدارک تحصیلی و کاری متقاضی با توجه به رزومه ارائه داده شده وی ، توسط شرکت آمریکایی دیتا فلو بررسی و صحت موارد یاد شده کنترل می گردد و در صورت تایید جواب پذیرفته شدن مدارک به متقاضی از طریق ایمیل ارسال میگردد.

2. آزمون پرو متریک PRO METRIC EXAM

این آزمون توسط کمپانی آمریکایی به همین عنوان که در بیش از 130 کشور دنیا شعبه دارد برگزار می گردد . این آزمون ها تخصصی و با توجه به مدرک متقاضیان می باشد . سوالات آزمون چند گزینه ای و آنلاین بوده ومحل برگزاری پرومتریک واقع در شهر مسقط پایتخت عمان می باشد .

پس از اتمام آزمون جواب و نتیجه بلافاصله پرینت و در اختیارتان قرار خواهد گرفت و در صورت قبولی تا یکسال اعتبار خواهد داشت .

*** پکیج های آمادگی آزمون پرومتریک بومی شده کشورعمان برای گروه های مختلف زیر نظر متخصصان شرکت بیداء مسقط العالمیه آماده و قابل سفارش می باشد ***

3. مصاحبه شفاهی INTERVIEW

پس از انجام دو مرحله اول متقاضی باید در روز تعیین شده در اتاق مصاحبه وزارت بهداشت عمان حاضر و با مصاحبه کنندگان معتمد وزارت بهداشت عمان دقایقی در خصوص خود و سابقه کارش صحبت نماید و همینطور به سوالات تخصصی در رابطه با رشته خود به مصاحبه گرها پاسخ دهد .لازم به ذکر است مصاحبه به زبان انگلیسی خواهد بود .

مجموعه بیداء مسقط العامیه مفتخر است که با پتانسیل های موجود خود و تکیه بر تیم تخصصی مشاوران گروه پزشکی کلیه مراحل اقامت پزشکان ،پرستاران وگروه پیراپزشکی هموطنان عزیز را ازابتدا تا  انتها و دریافت ویزای کاری 2 ساله انجام دهد .